flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
AC85-265V PIR Motion Sensor SwitchColor: WhiteInput voltage: AC85-265V, 50/60HzIt is compatible with mutiple voltages (110V, 220V, 230V ranging 85-265V)Power limit40WLight-sensing: Deep Dark / Light Dark / All daySensing distance: 2-6mTime delay: 15 Secs / 30 Secs / 300sAngle Coverage:110°Working temperature: -20--45<;0.1W==========High-concerned chemical : NoneModel Number : Infrared human body inductionOrigin : Mainland ChinaCertification : CE,RoHS,ULfunction 1 : Sensor Detector Switchfunction 2 : Sensor Switchfunction 3 : PIR Adjustable Delayfunction 4 : Infrared Detectorfunction 5 : PIR Sensor Detector Smart Switchfunction 6 : Sensor detectorfunction 7 : Intelligent switchfunction 8 : PIR infrared motion sensorfunction 9 : AC 85V-265V Switchfunction 11 : PIR Infrared Motion Sensor Switchfunction 12 : Automatic sensor light switchfunction 13 : Adjustable switchfunction 15 : PIR Motion Sensor SwitchFactory spot : support for retail and wholesale